Právě je 19 úno 2017, 19:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Český ráj - severní část
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 17:13 

Asi je něco pravdy na tom, když se říká, že co tě nezabije, to tě posílí, viď? Příště jej už nějaký náhlý nečas vůbec nepřekvapí a bude možná jedním z mála, kdo to zvládne levou zadní :)

Profil Poslat soukromou zprávu  

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 01 čer 2009, 18:18 

Jinak Didi, s tím návalem lidí v kempech, to asi není nic, co bych vyhledával. Stačilo mi, když jsme se chtěli zastavit u Věžického rybníku na jedno. Nebylo kam sednout a to kapacita židlí šla do desítek. A kolikrát jsme museli na cestičce kolem vody čekat, až projedou ti v protisměru. Ale jinak příroda překrásna, nedivím se těm lidem, že tam jezdí :)

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 02 čer 2009, 10:54 
Administrátor

Nás s přítelem vyléčila loňská dovolená. Spali jsme jen po kempech a bylo to dost hrozné. Tedy... spali, je špatný výraz, poslouchali jsme ožralé puberťáky i dospělé, jak řvou, zpívají, mlátí klackem do stromu apod. Byli jsme pořád na cestě, chtěli se prospat, ale nedalo se to. Letos jsme si radši zamluvili ten srub na Slovensku a budem doufam, že se to nebude opakovat.
S tím rybníkem máš pravdu, mě nejvíc vytáčí, když se chce člověk někde vykoupat, rybník je obehnaný pletivem, vybírá se vstupné a je tam narváno. To je pak příroda jediná, kdo mě dokáže udržet na řetězu :D

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26 črc 2012, 08:18 

Tak hlásím příjezd ze severní části Českého ráje... 4 dny na Malé Skále s výlety po okolí byly luxus, sice jsem tam byla někdy v 7mé třídě na víkend se třídou na výletě, ale to sme viděli zas jiné věci a navíc si to skoro nepamatuju, takže luxus. Co se týče turistů, tak je pravda, že třeba v hruboskalsku mezi valdštejnem a troskama bylo hodně lidí, ale zase tak že už by to bylo nepříjemný a neůnosný nebo abysme si někde zavazeli, to ne. Nad malou skálou na obě strany to bylo mnohem lepší, to sme potkaly lidí pár za celý den.

A musím se přiznat, že sme patřili k těm, co v kempu zpívali, ano dopustili sme se tohoto trestuhodného zločinu, že sme někdy kolem 21:00 asi na hodinu vytáhli kytaru. Ale pokud to někomu brání spánku, má prostě přijít a požádat. Jinak sme naštěstí v kempu s hlukem potíže neměli, ožralci nebo tak se nám asi vyhnuly a to je kemp na malý skále hodně velkej.

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 07 srp 2012, 15:20 

To s tím zpěvem v kempu byla asi ironie, že? On vám tam snad někdo vyčinil? Proto se asi kempům vyhýbám a békám v rezervacích. Ale jen tak potichoučku, pro nás kolem ohýnku, abysme zvířátka neplašili.
Pěkně nahlas jsme si zabékali třeba na posledním ročníku Littl frťan cupu, který jsem poprvé pořádal jinde, než na Ostaši ve východních Čechách. Letos jsme to poprvé dělali zcela ve vlastní režii v pronajaté Hájence Na Prašivci kousek od zámku Hrubá Skála. Což je vlastně také téměř sever Českého ráje :-). Více z akce zde:
http://pavouckej.wz.cz/012_006a_LFC_14.htm
Na naše zpívání a hraní (a že těch kytar bylo víc) si nikdo neztěžoval :-). Za rok zasejc tam!

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012, 14:04 

jojo, to byla ironie na predchozi prispevek:) jeste sme tam nalakali partu vodaku s detma, co se k nam s gustem pridali a nikdo si nestezoval:)

ja obecne na spani v kempech nedam dopustit, protoze aspon na dovolene nemusim nosit vodu do lavoru a ohrivat v rychlovarce, abych se pak mohla nejak oplachnout:D nebo cekat 2hodiny nez pripravim drevo a v kotli ohreju dost vody na plnou vanu:D

to zpivani vypada dost zajimave, dost nam chybi zdatny kytarista, ktery by nam zprijemnoval vecery, akorat pro nas skoro brnaky sou to dost daleky lokality, na co by si clovek musel v patek brat volno aby se vubec dostal nekam:(

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 28 říj 2012, 19:12 
Administrátor

Zpívání u kytary a jiná běžná zábava v kempu mi také nevadí, to, nač jsem si v příspěvku nahoře stěžovala bylo čistě ožralecké řvaní bandy nevycválaných mladíků, kteří se opravdu chovali nevybíravě, o zpívání nemůže být řeč a o nějaké slušné zábavě také ne. Zpívat u kytary bych mohla třeba do rána a pokud by přišel spánek, usíná se při tom také suprově. Nicméně když v kempu narazíte na takovou bandu, jako my, je to akorát k vzteku, protože jakékoli domlouvání či prosení je k ničemu, vyslechnete si akorát sprosté nadávky a člověk aby se bál, aby k tomu ještě jednu nechytil. Nicméně musím podotknout, že takový zážitek mám ze spoustu kempů jediný, zato nezapomenutelný.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina