Právě je 19 úno 2017, 19:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Plánujete již letošní dovolenou?
PříspěvekNapsal: 10 úno 2012, 08:01 

Tak u nás je to už nakonec jasné - pojedeme do Jižních čech někam mezi v.n Orlík a Písek, je to tam taky turisticky zajímavé a Karlovarsko třeba na podzim nebo za rok.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012, 21:34 

Plánujeme letošní dovolenou na Slovensku a do oka nám padl NP Pieniny. Už jsem sehnal kontakt na ředitele NP a mám od něj i docela dobré výletové typy v tomhle malinkatém národním parku na hranici mezi Slovenskem a Polskem. Zaujalo nás tam ubytování v chatičkách v kempu Goralský Dvor v Haligovcích. http://www.atis.cz/detail-hotelu/gorals ... -h1975r12/
Byl tam někdo? Nevíte, jestli je to tam dobré ubytování pro rodinu se čtyřletým klukem? Budu vděčný za jakékoli info i o okolních zajímavostech z vlastního pohledu nezávislého cestovatele...

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 22 bře 2012, 18:51 
Administrátor

to tvrdej.chleba: Písecko je super volba, já tam chtěla jet na prodloužený víkend o první svátek v květnu, ale není s kým, tak snad někdy příště :( Určitě dejte vědět, jak se vám tam líbilo, jsem moc zvědavá, nemám tuhle oblast prakticky vůbec prošláplou, tak třeba budete mít nějaké zajímavé postřehy či tipy na výlety ;-)

to Pavouckej: o Pieniny jsem se zajímala dva roky zpátky, kdy jsem se rozhodovala mezi jimi a oblastí kolem Banské Bystrice. V posledních letech jsme byli 3x na dovolené s CK Kiskatravel. Nabízejí hodně různých chat k pronájmu, od obyčejných za pár korum až po luxusní. Ale to asi není zrovna kategorie, kterou vy hledáte. Na žádný kemp jsem se v této oblastni neiformovala. Chtěla jsem tam tenkrát vyzkoušet pltě, občas se na netu objeví i slevový kupon, vím, že cca před třemi lety jsem si nějaký tiskla.
Jaké tipy na výlety vám poskytl správce NP? Na to jsem moc zvědavá, doufám, že se mi tam taky někdy podaří dostat...

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2012, 13:32 

Tak uz je po dovolené, počasí vyšlo luxusně, ale byla nějaká krátká:)

[list=http://mawenzi.cz/fotky/fotky_2012/2012_05_06-11_rybarna_wg/]fotky[/list] (nevim, jaky tomu vytvorit vlakno v "jiznich cechach", jestli pisecko, i kdyz orlik/zvikov jsou nad piskem a do oblasti uz nezapadaji, nebo nejake jine... tak to davam sem:)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina